Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
51013 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Meist »

Uuenenud DAF XF450 FT pakkumine

Meil on praegu laos saadaval vedukid DAF XF450 FT.
Rikkalikule lisavarustusele pakume lisaks 3 aastat tehase täisgarantiid kogu sõidukile.
Kui pakkumine äratas Teis huvi või soovite küsida lisa, palun pöörduge julgesti mari at tte dot ee

 

 

Sünnipäevad

Elagu Eesti Vabariik - 100!

Elagu DAF - 90!

Elagu Truck Trading Estonia - 15!

 

Ettevõttest

OÜ Truck Trading Estonia on DAF Trucks N.V. poolt auditeeritud veoautode müügi ja teeninduse ettevõte. Meie eesmärgiks on tagada klientide teenindamine põhimõttel One Stop Shop ehk kõigile muredele lahendus ühe töökoja külastusega.

Lisaks 2003. aasta detsembris tööd alustanud Tartu keskusele avati 2007. aasta juunis vastvalminud Tallinna keskus Tallinna ringtee ääres, Jüri asula vahetus läheduses.

 

Uues keskuses on ruumi kuni 15 veoki üheaegseks hoolduseks ja remondiks. Saksamaa pesuseadmete valmistaja „Christ“ automaatne pesemismasin peseb bussi kuni 20 minutiga, treileriga veoauto pesuks kulub 30-45 min olenevalt sõiduki määrdumisastmest. Pesula varustus võimaldab suletud haagiste sisepesu.

Kaasneva lisaväärtusena saame veermiku ja pidurisüsteemide remondi kvaliteeti hinnata meie remondikompleksides toimivates tehnoülevaatuse punktides. Nii Tartu kui Tallinna keskuses teostatakse kõigile sõidukitele tehnoülevaatust, sõidumeerikute (ka digitaalsed) kontrolli ning taatlemist.

Alates 2010. aasta maikuust oleme esindatud ka Pärnumaal. Paikusel asuva remonditöökoja töölistel on pikaajalised kogemused erinevat marki veokite ja busside remontimisel ning pealisehituste valmistamisel.

Kohtumiseni!