Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Hooldus&Varuosad » DAF originaal varuosad »

DAF originaal varuosad

DAF originaal varuosade eelised:

  • DAF originaal varuosa on 100% konstrueeritud ja toodetud DAF veokile
  • maksimaalne eluiga ja kvaliteet
  • täielik DAF garantii
  • minimaalne varuosade püsikulu

                       

Kõik varuosad on läbinud range kvaliteedi kontrolli, mis tagab nende pika kasutusea. See omakorda tagab, et Teie veoki ja firma hoolduskulud on madalad. Paigaldades varuosa ametlikus esinduses on tagatud garantii ka paigalduskuludele.

Kuna kõik originaal varuosad on spetsiaalselt konstrueeritud ja toodetud DAF veokitele, siis saame olla kindlad, et iga detail kannab talle pandud funktsiooni, mille tulemuseks on kogu veoki laitmatu funktsioneerimine.

Kui Teie DAF veok vajab uusi varuosi, siis soovitame alati kasutada DAF originaal varuosi, mis on pakendatud DAF Genuine Parts pakendisse. Kasutades mitteoriginaal varuosi tõuseb Teie veoki tegevuskulu märgatavalt, mis omakorda toodab kahjumit Teie ettevõttele.

DAF vahetusvaruosad

DAF vahetusvaruosad on DAF originaalvaruosad, mis on ümbertöödeldud ning mida pakutakse soodsamate hindadega. DAF vahetusvaruosad omavad samasugust garantiid ning on sama vastupidavad nagu uued varuosad. Vahetusvaruosadena on saadaval turbod, generaatorid, starterid, kompressorid jne.

Vahetusvaruosa ostmisel tasutavast summast on võimalik osa tagasi saada, kui saata vana agregaat Hollandisse ning see ka aktsepteeritakse sealsete tehnikute poolt.

DAF lisavarustus

Kogu DAF lisavarustuse leiate järgnevast kataloogist (inglise keeles):

Lisavarustus