Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Müük » LF Euro6 »

UUS LF Euro6

Meisterlik partner kaupade laialivedamiseks

LFi eeliste hulka kuuluvad valdkonna juhtiv kasulik koormus, konkurentsitult parim manööverdusvõime ja suurepärane vastupidavus, mugavus ning juhisõbralikkus. Me oleme teinud DAFi eduka jaotusveokiga sammu edasi ja parendanud veelgi selle kasumlikkust.

Tänu laiale valikule teljevahedele, optimeeritud PACCAR PXi mootoritele ja ülitõhusatele käigukastidele on The New LF saadaval rohkemate variantidena kui kunagi varem.
Spetsiaalselt linnasisesteks jaotusvedudeks on optimeeritud PACCAR PX-4 mootoriga ning viiekäigulise manuaalkäigukastiga uued variandid LF150 ja LF170.
Nende särtsakate veokite väiksem tühimass võimaldab suuremat kasulikku koormust.

Kõrgtehnoloogilised ohutussüsteemid

Uuel LFil on kaasaegsemad mugavus- ja ohutussüsteemid standardvarustuses. Nende hulka kuluvad täiselektrooniline pidurisüsteem ja adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC), mis reguleerib automaatselt veoki kiirust, et säilitada ohutut pikivahet eesliikuva sõidukiga. ACC-süsteemi on
integreeritud esikokkupõrke hoiatus ja täiustatud hädapidurdussüsteem. Need süsteemid hoiatavad juhti kokkupõrkeohu korral ja aeglustavad sõidukit hädaolukorras.
Sõidureast väljakaldumise hoiatussüsteem hoiatab juhti, kui veok hakkab tahtmatult oma sõidureast välja kalduma.

 

      

DAF LF kataloog (eesti keeles)