Hooldus & varuosad

Laos on kohapeal olemas enamlevinud varuosad F95, 95XF, XF95 ja XF105 mudelitele

DAF veokite kõik hooldus- ja remonttööd

Garantiitööd uutele veokitele

 

OÜ Truck Trading Estonia
Tähe 106 C
50107 TARTU

info at tte dot ee

 

  

         

Uudised » DAF esitleb 90. juubeliaasta erimudelit DAF XF FT – 90th Anniversary Edition. »

DAF esitleb 90. juubeliaasta erimudelit DAF XF FT – 90th Anniversary Edition.

90 aastat tagasi asutas Hub van Doorne DAFi ning nüüd on see üks Euroopa edukamaid veoautode tootjaid.

Seda erimudelit toodetakse ainult 250 veoautot, mida on saadaval 3 värvi – must, punane ja sinine. Igal sõidukil on ainulaadne number, mis on nähtav dekoratiivse viimistlusega kabiinis.
Värvilised ribad iluvõrel näitavad juubeliaasta erimudeli eksklusiivsust. DAF kuulsa ajaloolise logo käsitsi valmistatud versioon on uhkelt esindatud veoauto esipaneelil, samuti kabiini külgedel ja taga.
Juubeliaasta erimudel sisaldab Super Space kabiini, mille kõik välimised osad on kabiini värvi, LED-esilaternaid, udutulesid ja ülemisi nurgatulesid, katuseluuki, külgmisi ratastevahelisi tuulesuunajaid ja Alcoa alumiiniumist kroomitud velgi.

DAFi klassikalist logo kasutatakse ka uste, juhi infopaneeli ja kõrgetasemelise raadionavigatsioonisüsteemi juures.

Kabiinis on täis kahevärviline nahksisustus, nahkpolsterdatud käetoed ja uksepaneelid ning samuti rooliratas. Lisaks kliimaseade, katusele paigaldatud autonoomne seisukliima, TruckPhone, mikrolaineahi, külmkapp ja DAF Night Lock.

Juubeliaasta erimudeliga saad kaasa luksusliku kinkekomplekti - täisnahast reisikott, stiilne jakk, DAF Watermani sulepea nahkkarbis, nahast rahakott krediitkaartidele.

"Hub van Doorne keskendus oma masinate arendamisel tehnoloogiale, funktsionaalsusele ja juhi mugavusele," märkis DAFi president Preston Feight. "Juubeliaasta erimudeliga austame meie suurepärase ettevõtte asutajat."

youtu.be/BG8Vdd-hXP8

www.daf.com/en/news-and-media/articles/global/2018/q1/daf-trucks-presents-limited-90th-anniversary-edition

www.daf.com/en/xf90