Kontakt


Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-19:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

Töökoda

Sander Siimann

meister-klienditeenindaja
sander@tte.ee
tel. +372 6064237

Riho Jürgens

meister-klienditeenindaja
riho@tte.ee
tel. +372 6064241

Ranno Reose

meister-klienditeenindaja
ranno@tte.ee
tel. +372 6064240

Margus Teng

töökoja juhataja
margus@tte.ee
tel. +372 6064239

Varuosad

Kaspar Täpsi

varuosade spetsialist
kaspar.tapsi@tte.ee
tel. +372 6064244

Andrus Tolberg

varuosade spetsialist
andrus@tte.ee
tel. +372 6064243

Pesula

Ivar Vahtramäe

meister-klienditeenindaja
ivar.vahtramae@tte.ee
tel. +372 6064236

Kontaktivorm

Aadress
Tähe 106 C
50107 TARTU

Oleme avatud:
E-R 8:00-19:00
muudel aegadel vastavalt kokkuleppele

 

Töökoda

Tarmo Aarla

töökoja juhataja
tarmo@tte.ee
tel. +372 7366003

Kuldar Kukk

meister-klienditeenindaja
kuldar@tte.ee
tel. +372 7362030

Hendrik Kers

meister-klienditeenindaja
hendrik@tte.ee
tel. +372 7362463

Varuosad

Jaanus Laiva

varuosade spetsialist
jaanus.laiva@tte.ee
tel. +372 7362393

Üllar Padar

kasutatud varuosade spetsialist
yllar@tte.ee
tel. +372 6064242

Ardi Niinepuu

varuosade müügiesindaja
ardi@tte.ee
tel. +372 7362140

Kontaktivorm

Aadress
Keraamika 2
Paikuse
80042 PÄRNUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00
muudel aegadel vastavalt kokkuleppele

 

 

Töökoda

Keit Jõgisalu

töökoja juhataja
keit@tte.ee
tel. +372 4448878

Timo Klaus

meister-klienditeenindaja
timo@tte.ee
tel. +372 4448871

Varuosad

Kaupo Koovit

varuosade spetsialist
kaupo@tte.ee
tel. +372 4448872

Kontaktivorm

Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Müük

Bert Piik

veoautode müügiesindaja
bert@tte.ee
tel. +372 56960800

Andres Jostov

veoautode müügiesindaja
andres.jostov@tte.ee
tel. +372 56965886

Tiit Silmberk

haagiste müügiesindaja
tiit@tte.ee
tel. +372 56960828

Raimond Messer

müügiinsener
raimond@tte.ee
tel. +372 5032299

Lauri Aksel

sõidukoolitaja
lauri@tte.ee
tel. +372 56960808

Kontaktivorm

Numbrid

Rahvusvaheline ITS hädaabi



tel. +31402143000

ITS telefon Eestis



tel. +372 555 40 605

Kontaktivorm

Registreerimisaadress:
Tähe 106 C
50107 TARTU

E-post: info@tte.ee
Arvete e-post: arve@tte.ee

Reg. kood: 10986077
KMKR nr.: EE100867619

Pangakontod:

Swedbank: EE192200221023643265
SEB: EE501010220075291012
Luminor Bank: EE471700017000608000

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

Administratsioon

Priit Vene

tegevjuht
priit@tte.ee
tel. +372 5068397

Marko Roose

järelteeninduse juht
marko@tte.ee
tel. +372 55540605

Aarne Tänav

teenindusjuht
aarne@tte.ee
tel. +372 53447531

Katrin Vaht

pearaamatupidaja
katrin@tte.ee
tel. +372 7366933

Daile Lastik

juhiabi
daile@tte.ee
tel. +372 6064233

Liis Selge

raamatupidaja assistent
liis@tte.ee
tel. +372 7366933

Kontaktivorm