Kontakt


Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-19:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

Töökoda

Sander Siimann

meister-klienditeenindaja
sander@tte.ee
tel. +372 606 4237

Riho Jürgens

meister-klienditeenindaja
riho@tte.ee
tel. +372 606 4241

Ranno Reose

meister-klienditeenindaja
ranno@tte.ee
tel. +372 606 4240

Alois Mürk

töökoja juhataja
alois@tte.ee
tel. +372 606 4239

Varuosad

Veljo Vainokivi

varuosade müügijuht
veljo@tte.ee
tel. +372 5307 7087

Kaspar Täpsi

varuosade spetsialist
kaspar.tapsi@tte.ee
tel. +372 606 4244

Andrus Tolberg

varuosade spetsialist
andrus@tte.ee
tel. +372 606 4243

Pesula

Ivar Vahtramäe

meister-klienditeenindaja
ivar.vahtramae@tte.ee
tel. +372 606 4236

Kontaktivorm

Aadress
Tähe 106C
50107 TARTU

Oleme avatud:
E-R 8:00-19:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

Töökoda

Tarmo Aarla

töökoja juhataja
tarmo@tte.ee
tel. +372 736 6003

Kuldar Kukk

meister-klienditeenindaja
kuldar@tte.ee
tel. +372 736 2030

Hendrik Kers

meister-klienditeenindaja
hendrik@tte.ee
tel. +372 736 2463

Varuosad

Jaanus Laiva

varuosade spetsialist
jaanus.laiva@tte.ee
tel. +372 736 2393

Üllar Padar

kasutatud varuosade spetsialist
yllar.padar@tte.ee
tel. +372 606 4242

Kontaktivorm

Aadress
Keraamika 2
Paikuse
80042 PÄRNUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

 

Töökoda

Keit Jõgisalu

töökoja juhataja
keit@tte.ee
tel. +372 444 8878

Timo Klaus

meister-klienditeenindaja
timo@tte.ee
tel. +372 444 8871

Varuosad

Kaupo Koovit

varuosade spetsialist
kaupo@tte.ee
tel. +372 444 8872

Kontaktivorm

Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

 

Müük

Ilmar Kukk

müügiosakonna juhataja
ilmar@tte.ee
tel. +372 512 3099

Bert Piik

veoautode müügiesindaja
bert@tte.ee
tel. +372 5696 0800

Andres Jostov

veoautode müügiesindaja
andres.jostov@tte.ee
tel. +372 5696 5886

Tiit Silmberk

haagiste müügiesindaja
tiit@tte.ee
tel. +372 5696 0828

Siim Ala

müügiassistent
siim@tte.ee
tel. +372 5696 0256

Raimond Messer

müügiinsener
raimond@tte.ee
tel. +372 503 2299

Lauri Aksel

sõidukoolitaja
lauri@tte.ee
tel. +372 5696 0808

Kontaktivorm

Numbrid

Rahvusvaheline ITS hädaabi



tel. +314 0214 3000

ITS telefon Eestis



tel. +372 5554 0605

Kontaktivorm

Registreerimisaadress:
Tähe 106 C
50107 TARTU

E-post: info@tte.ee
Arvete e-post: arve@tte.ee

Reg. kood: 10986077
KMKR nr.: EE100867619

Pangakontod:

Swedbank: EE192200221023643265
SEB: EE501010220075291012
Luminor Bank: EE471700017000608000

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

Administratsioon

Priit Vene

tegevjuht
priit@tte.ee
tel. +372 506 8397

Marko Roose

järelteeninduse juht
marko@tte.ee
tel. +372 5554 0605

Aarne Tänav

teenindusjuht
aarne@tte.ee
tel. +372 5344 7531

Kristi Kaasik

turundusjuht
kristi@tte.ee
tel. +372 736 2140

Katrin Vaht

pearaamatupidaja
katrin@tte.ee
tel. +372 736 6933

Daile Lastik

juhiabi
daile@tte.ee
tel. +372 606 4233

Liis Selge

raamatupidaja assistent
liis@tte.ee
tel. +372 736 6933

Kontaktivorm