DAF keskuste tööst seoses suurenenud COVID-19 levikuga


12/11/2020
Hea klient ja koostööpartner!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) suurenenud levikuga Eestis ja võttes arvesse Vabariigi Valitsuse korraldusi ning soovides hoida meie töötajate, klientide ning koostööpartnerite tervist, juhime tähelepanu ennetavatele meetmetele.

Anname endast parima tekkinud olukorras ning meie keskused Tallinnas, Tartus ja Pärnus jätkavad oma tööd tavapärases rütmis.

Küll aga palume valmis olla, et suhtlus või tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse leviku tõttu tekkivaid ohte inimestele.

Viiruse leviku pidurdamiseks palume kõigil klientidel ja koostööpartneritel, kes meie keskuseid külastavad, kanda maski, jälgida 2 + 2 reeglit, hoida distantsi ning järgida hügieeninõudeid.

Samuti palume kaaluda meie esinduste külastamise edasilükkamist juhul, kui olete viibinud viimase kahe nädala jooksul koroonaviiruse riskipiirkonnas või kogenud tunnuseid, mis on iseloomulikud külmetushaigustele. Võimalusel palume Teil oma  remondi- ja hooldustööde tellimused edastada meile e-kirja teel.

Nii enda meeskonna kui ka oma klientide tervise kaitsmiseks on kõikide meie esinduste kliendialadel nähtaval kohal desinfitseerivad puhastusvahendid.

Kliendiooteala kasutamine on piiratud ning puudub võimalus remonti või hooldusesse toodud sõiduki valmimist meie keskuses oodata. Sellest tulenevalt palume korraldada autojuhtide transport.

Täpsustavate küsimuste korral on valmis meie töötajad Teid abistama ka telefoni teel. Kõik vajalikud kontaktid leiate meie kodulehelt.

Rohkem infot koroonaviiruse kohta leiate Terviseameti kodulehelt.

Hoiame ennast ja enda ümber olevaid inimesi!

Lugupidamisega
Truck Trading Estonia OÜ meeskond