DAF teenustest seoses koroonaviiruse levikuga


27/10/2021

Hea klient ja koostööpartner!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) jätkuva suure levikuga Eestis ning sooviga hoida meie töötajate, klientide ja koostööpartnerite tervist, juhime Teie tähelepanu ennetavatele meetmetele.

Lähtuvalt Eesti Vabariigi valitsuse 26. augusti korraldusest (muudetud 25. oktoobril) tuleb tagada avalikus siseruumis isikute hajutatus ja maskikandmise kohustus, kui ei kontrollita COVID-19 tõendit.  Kaitsemaske tuleb hakata kandma kõigis nendes avalikuks kasutamiseks mõeldud ruumides, kuhu on võimalik siseneda igal soovijal ja kus liigub palju inimesi, kes üksteisega igapäevaselt kokku ei puutu.
Sellega seoses palume viiruse leviku pidurdamiseks kõigil klientidel ja koostööpartneritel, kes meie keskuseid külastavad, teenindussaalis viibida ja liikuda hajutatult ning kanda kaitsemaski. Samuti palume kaaluda meie esinduste külastamise edasilükkamist juhul, kui olete viibinud viimase kahe nädala jooksul koroonaviiruse riskipiirkonnas või kogenud tunnuseid, mis on iseloomulikud külmetushaigustele.
Võimalusel palume Teil oma remondi- ja hooldustööde tellimused edastada meile e-kirja teel.
Täpsustavate küsimuste korral on valmis meie töötajad Teid abistama ka telefoni teel.
Kõik vajalikud kontaktid leiate meie kodulehelt.

Nii enda meeskonna kui ka oma klientide tervise kaitsmiseks leiate kõikides meie esinduste teenindussaalis desinfitseerivad puhastusvahendid.
Rohkem infot koroonaviiruse kohta leiate Terviseameti kodulehelt.
Hoiame ennast ja enda ümber olevaid inimesi!

Lugupidamisega
Truck Trading Estonia OÜ meeskond