DAF teenustest seoses riikliku eriolukorraga


13/03/2020

Hea klient ja koostööpartner!

 

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga ja eriolukorra kehtestamisega Eestis ning sooviga hoida meie töötajate, klientide ning koostööpartnerite tervist soovime juhtida tähelepanu ennetavatele meetmetele.

Anname endast parima tekkinud olukorras ning meie keskused Tallinnas, Tartus ja Pärnus jätkavad oma tööd tavapärases rütmis.

Küll aga palume olla valmis, et suhtlus või tellimuste täitmine võib võtta tavapärasest kauem aega. Kõige tähtsam on praeguses olukorras vähendada viiruse leviku tõttu tekkivaid ohte inimestele.

Viiruse leviku pidurdamiseks palume kõigil klientidel ja nende kontaktisikutel kaaluda meie esinduste külastamise edasilükkamist juhul, kui olete viibinud viimase kahe nädala jooksul koroonaviiruse riskipiirkonnas või kogenud tunnuseid, mis on iseloomulikud külmetushaigustele. Võimalusel palume Teil oma  remondi- ja hooldustööde telimused edastada meile e-kirja teel.
Täpsustavate küsimuste korral on valmis meie töötajad Teid abistama ka telefoni teel. Kõik vajalikud kontaktid leiate meie kodulehelt.

Nii enda meeskonna kui ka oma klientide tervise kaitsmiseks leiate kõikides meie esinduste kliendialades desinfitseerivad puhastusvahendid.

Rohkem infot koroonaviiruse kohta leiate Terviseameti kodulehelt.

Hoiame ennast ja enda ümber olevaid inimesi!

Lugupidamisega
Truck Trading Estonia OÜ