Kontakt


Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

Müük

Peeter Tomesti

veoautode müügiesindaja
peeter@tte.ee
tel. +372 505 4062

Tiit Vanamölder

müügiesindaja
tiit.vanamolder@tte.ee
tel. +372 508 0080

Kaido Laanvee

veoautode müügiesindaja
kaido.laanvee@tte.ee
tel. +372 5342 2877

Tiit Silmberk

haagiste müügiesindaja
tiit@tte.ee
tel. +372 5696 0828

Lauri Aksel

sõidukoolitaja
lauri@tte.ee
tel. +372 5696 0808

Raimond Messer

müügiinsener
raimond@tte.ee
tel. +372 503 2299

Ilmar Kukk

müügiosakonna juhataja
ilmar@tte.ee
tel. +372 512 3099

Kontaktivorm

    Aadress
    Taevavärava tee 9A
    Lehmja küla, Rae vald
    75306 HARJUMAA

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–19:00

    Pesula on avatud:
    E–R 8:00–19:00

    Pesula on juuli-august 2021 avatud tööpäeviti kell 10.00-19.00

    Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

     

     

     

     

    Töökoda

    Sander Siimann

    meister-klienditeenindaja
    sander@tte.ee
    tel. +372 606 4237

    Ranno Reose

    meister-klienditeenindaja
    ranno@tte.ee
    tel. +372 606 4240

    Varuosad

    Andrus Tolberg

    varuosade spetsialist
    andrus@tte.ee
    tel. +372 606 4243

    Henri Kure

    varuosade spetsialist
    henri@tte.ee
    tel. +372 5696 0830

    Veljo Vainokivi

    varuosade müügijuht
    veljo@tte.ee
    tel. +372 606 4248

    Pesula

    Ivar Vahtramäe

    meister-klienditeenindaja
    ivar.vahtramae@tte.ee
    tel. +372 606 4236

    Kontaktivorm

      Aadress
      Tähe 106C
      50107 TARTU

      Oleme avatud:
      E-R 8:00-19:00

       

      Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

       

      Töökoda

      Kuldar Kukk

      meister-klienditeenindaja
      kuldar@tte.ee
      tel. +372 736 2030

      Hendrik Kers

      meister-klienditeenindaja
      hendrik@tte.ee
      tel. +372 736 2463

      Margus Sarja

      töökoja juhataja
      margus@tte.ee
      tel. +372 5307 0557

      Tarmo Aarla


      tarmo@tte.ee
      tel. +372 736 6003

      Varuosad

      Jaanus Laiva

      varuosade spetsialist
      jaanus.laiva@tte.ee
      tel. +372 736 2393

      Üllar Padar

      kasutatud varuosade spetsialist
      yllar.padar@tte.ee
      tel. +372 606 4242

      Kontaktivorm

        Aadress
        Keraamika 2
        Paikuse alev, Pärnu linn
        86602 PÄRNUMAA

        Oleme avatud:
        E-R 8:00-17:00

        Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

         

        Töökoda

        Timo Klaus

        meister-klienditeenindaja
        timo@tte.ee
        tel. +372 444 8871

        Keit Jõgisalu

        töökoja juhataja
        keit@tte.ee
        tel. +372 444 8878

        Varuosad

        Mikk Nigu

        varuosade spetsialist
        mikk@tte.ee
        tel. +372 444 8872

        Kontaktivorm

          Numbrid

          Rahvusvaheline ITS hädaabi



          tel. +314 0214 3000

          ITS telefon Eestis



          tel. +372 5554 0605

          Kontaktivorm

            Registreerimisaadress:
            Tähe 106 C
            50107 TARTU

            E-post: info@tte.ee
            Arvete e-post: arve@tte.ee

            Reg. kood: 10986077
            KMKR nr.: EE100867619

            Pangakontod:

            Swedbank: EE192200221023643265
            SEB: EE501010220075291012
            Luminor Bank: EE471700017000608000

            Oleme avatud:
            E-R 8:00-17:00

            Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

             

            Administratsioon

            Marko Roose

            järelteeninduse juht
            marko@tte.ee
            tel. +372 5554 0605

            Aarne Tänav

            teenindusjuht
            aarne@tte.ee
            tel. +372 5344 7531

            Katrin Vaht

            pearaamatupidaja
            katrin@tte.ee
            tel. +372 736 6933

            Daile Lastik

            juhiabi
            daile@tte.ee
            tel. +372 606 4233

            Liis Selge

            raamatupidaja assistent
            liis@tte.ee
            tel. +372 736 6933

            Kontaktivorm