Kontakt


Aadress
Taevavärava tee 9A
Lehmja küla, Rae vald
75306 HARJUMAA

Oleme avatud:
E-R 8:00-17:00

Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

 

Müük

Peeter Tomesti

veoautode müügiesindaja
peeter@tte.ee
tel. +372 505 4062

Tiit Vanamölder

müügiesindaja
tiit.vanamolder@tte.ee
tel. +372 508 0080

Tiit Silmberk

haagiste müügiesindaja
tiit@tte.ee
tel. +372 5696 0828

Lauri Aksel

sõidukoolitaja
lauri@tte.ee
tel. +372 5696 0808

Raimond Messer

müügiinsener
raimond@tte.ee
tel. +372 503 2299

Ilmar Kukk

müügiosakonna juhataja
ilmar@tte.ee
tel. +372 512 3099

Raul Palm

müügiesindaja (veebipood ning remondi- ja hoolduslepingud)
raul@tte.ee
tel. +372 524 1557

Kontaktivorm

    Aadress
    Taevavärava tee 9A
    Lehmja küla, Rae vald
    75306 HARJUMAA

    Oleme avatud:
    E–R 8:00–19:00

    Pesula on avatud:
    E–R 8:00–17:00

     

    Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

     

     

     

     

    Töökoda

    Sander Siimann

    meister-klienditeenindaja
    sander@tte.ee
    tel. +372 606 4237

    Ranno Reose

    meister-klienditeenindaja
    ranno@tte.ee
    tel. +372 606 4240

    Olavi Randorg

    töökoja juhataja
    olavi@tte.ee
    tel. +372 5307 7087

    Varuosad

    Andrus Tolberg

    varuosade spetsialist
    andrus@tte.ee
    tel. +372 606 4243

    Madis Venno

    varuosade spetsialist
    madis@tte.ee
    tel. +372 5696 0830

    Pesula

    Ivar Vahtramäe

    meister-klienditeenindaja
    ivar.vahtramae@tte.ee
    tel. +372 606 4236

    Kontaktivorm

      Aadress
      Tähe 106C
      50107 TARTU

      Oleme avatud:
      E-R 8:00-19:00

      Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

       

      Töökoda

      Kuldar Kukk

      meister-klienditeenindaja
      kuldar@tte.ee
      tel. +372 736 2030

      Hendrik Kers

      meister-klienditeenindaja
      hendrik@tte.ee
      tel. +372 736 2463

      Margus Sarja

      töökoja juhataja
      margus@tte.ee
      tel. +372 5307 0557

      Tarmo Aarla


      tarmo@tte.ee
      tel. +372 736 6003

      Varuosad

      Jaanus Laiva

      varuosade spetsialist
      jaanus.laiva@tte.ee
      tel. +372 736 2393

      Üllar Padar

      kasutatud varuosade spetsialist
      yllar.padar@tte.ee
      tel. +372 606 4242

      Kontaktivorm

        Aadress
        Keraamika 2
        Paikuse alev, Pärnu linn
        86602 PÄRNUMAA

        Oleme avatud:
        E-R 8:00-17:00

        Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

         

        Töökoda

        Timo Klaus

        meister-klienditeenindaja
        timo@tte.ee
        tel. +372 444 8871

        Keit Jõgisalu

        töökoja juhataja
        keit@tte.ee
        tel. +372 444 8878

        Varuosad

        Mikk Nigu

        varuosade spetsialist
        mikk@tte.ee
        tel. +372 444 8872

        Kontaktivorm

          Aadress

          Jordi tee 16
          Kotinuka, 41535
          IDA-VIRUMAA

           

          AVAME PEATSELT!

           

          Administratsioon

          Sven Paist


          sven@tte.ee
          tel. +372 5662 7511

          Kontaktivorm

            Numbrid

            Rahvusvaheline ITS hädaabi



            tel. +314 0214 3000

            ITS telefon Eestis



            tel. +372 5554 0605

            Kontaktivorm

              Registreerimisaadress:
              Tähe 106 C
              50107 TARTU

              E-post: info@tte.ee
              Arvete e-post: arve@tte.ee

              Reg. kood: 10986077
              KMKR nr.: EE100867619

              Pangakontod:

              Swedbank: EE192200221023643265
              SEB: EE501010220075291012
              OP Bank: EE185100005100104199

              Oleme avatud:
              E-R 8:00-17:00

              Muudel aegadel vastavalt kokkuleppele.

               

              Administratsioon

              Marko Roose

              järelteeninduse juht
              marko@tte.ee
              tel. +372 5554 0605

              Aarne Tänav

              teenindusjuht
              aarne@tte.ee
              tel. +372 5344 7531

              Katrin Vaht

              pearaamatupidaja
              katrin@tte.ee
              tel. +372 736 6933

              Kristi Kaasik

              turundusspetsialist
              kristi@tte.ee
              tel. +372 736 2140

              Daile Lastik

              juhiabi
              daile@tte.ee
              tel. +372 606 4233

              Kontaktivorm