Start the Future


DAF tutvustab veokeid New Generation XF, XG ja XG⁺
Säästlikkuse, ohutuse ja sõidumugavuse uus mõõdupuu

Kui mõõtmeid suurendada, sünnib midagi ainulaadset

Euroopa Komisjon on kehtestanud uued masside ja mõõtmete määrused, mille eesmärk on vähendada heidet (CO2), suurendada liiklusohutust ja sõidumugavust. DAF on esimene Euroopa veokitootja, kes on uue seadusandluse pakutavat lisavabadust kasutades toonud turule pilkupüüdva ja äärmiselt aerodünaamilise disainiga uue põlvkonna veokid. Uuenduslik New Generation DAF ühendab oma klassi parima säästlikkuse, ohutuse ja sõidumugavuse.

Avastage New Generation DAF


Suur, suurem, suurim

Uus XF, XG ja XG+ on DAFi uue põlvkonna pikamaaveokid, mis on tulevikuks valmis. Uusi EL-i masside ja mõõtmete määrusi täielikult ärakasutavad kõik kolm kabiinivarianti on äärmiselt pilkupüüdva ja aerodünaamilise disainiga. Lisaks pakuvad need külluslikku siseruumi, et tagada konkurentsitult parim sõidumugavus.

Tuleviku säästlikkus


Kuni 10% suurem kütusesäästlikkus

Võrreldamatu säästlikkus

DAF seab veokitega New Generation XF, XG ja XG+ transporditõhususes uue mõõdupuu. Kõrgetasemelised pikamaaveokid on valdkonnas juhtiva aerodünaamilise disainiga. PACCARi MX-mootorite, TraXoni automaatkäigukasti ja DAFi tagatelgede olulised täiustused suurendavad kütusesäästlikkust vähemalt 10%. Sõiduki väike kaal ja suurepärane hooldatavus aitavad tagada klassi parima kandevõime ja töövõimeaja.

Tuleviku ohutus


Kehtestame valdkonnas uue standardi

Ülim ohutus

New Generation XF, XG ja XG+ pakuvad (kaas)juhtidele ja ka teistele liiklejatele erakordset ohutust. Suured aknad, eriti madal vööliin ja praktiline äärekiviaken aitavad otsese nähtavuse parandamiseks seada uusi standardeid. Tugeva kabiinikonstruktsiooni, oma klassi parima ergonoomika ja sõiduohutust suurendavate nutikate funktsioonidega New Generation DAFi veoautod on teeohutuse vallas turuliidrid.

Tuleviku sõidumugavus


Ülim sõidumugavus

Oleme kasutanud kõiki võimalusi, et pakkuda juhtidele ülimat sõidumugavust, alates jõuülekandest ja lõpetades vedrustusega, alates kabiini sisemusest ning lõpetades istmete ja vooditega. Tulemuseks on turu kõige sujuvam sõit koos juhtimiseks, lõõgastumiseks ja magamiseks parima keskkonnaga.
New Generation DAF alustab sõidumugavuses uut ajastut.

DAF Virtual Experience


Kogege New Generation DAFi veokeid, tehke virtuaalne proovisõit ja avastage rohkem toiminguid rakenduses DAF Virtual Experience.

Minge veebisaidile

Kogege New Generation DAFi liitreaalsuses


DAF tutvustab uut võimalust New Generation DAFi veokite kogemiseks. Avastage veokit New Generation DAF XG⁺ interaktiivses liitreaalsuse rakenduses.

Laadige rakendus kohe alla.

App Store Google Play