Uudised


Teavitus hinnakirja muutusest

26/10/2022

Head kliendid Teavitame, et alates 01.11.2022 muutub Truck Trading Estonia OÜ pakutavate tööde ja teenuste hinnakiri. Infot muudatuste kohta saab meie Tallinna, Tartu ja Pärnu esindustes kohapeal.

Loe edasi

Ida-Virumaa ja Jõhvi – siit me tuleme!

07/10/2022
Tähelepanelikumad on märganud, et Truck Trading Estonia on laienemas ka 📍 Ida-Virumaale - Jõhvi 📍!
Praegu veel veokeid ja haagiseid remonti ei saa tuua, aga meie värskeima keskuse avamiseni ei ole enam palju jäänud! 🔧⚙️
Otsime oma meeskonda tehnikuid, meistreid ja varuosaspetsialiste.
Täpsemad töökuulutused leiat siit!
Kui sooviksid meie kollektiiviga liituda, siis võta meiega ühendust telefonil +372 5662 7511 või sven@tte.ee.

Loe edasi

DAF XD on ’’International Truck of the Year 2023’’

22/09/2022

“Uus veokiseeria on eriotstarbelise  ja jaotustranspordi uueks etaloniks”

Uue põlvkonna DAF XD eriotstarbelise ja jaotustranspordi veokiseeria valiti aasta veokiks “International Truck of the Year 2023”

DAFi president Harald Seidel võttis Saksamaal Hannoveris toimunud “IAA Transportation” messi auhinnatseremoonial vastu transpordivaldkonna mainekaima auhinna. XD veokiseeria, sealhulgas mitmed täiselektrilised veokivariandid ühe laadimisega sõiduulatusega üle 500 kilomeetri, avalikustati ametlikult IAA messil.

Uue põlvkonna DAF XD seeria valis aasta veoki “International Truck of the Year 2023” auhinna laureaadiks suurimate Euroopa veoautoajakirjade 24 ajakirjanikust koosnev žürii. Vaid aasta tagasi valiti 2022. aasta veokiks “International Truck of the Year 2022” uue põlvkonna pikamaa- ja raskeveokiseeria DAF XF, XG ja XG+.

(veel …)

Loe edasi

Knapen ”Dealer Days 2022”

19/07/2022
Juuni lõpus toimus Hollandis, Knapen’i tehases ’’Dealer Days 2022’’, millest võtsid osa kõik Euroopa edasimüüjad.
Räägiti pandeemia mõjudest, praegu käimasolevatest protsessidest ning pandi paika tulevikuplaanid.
Üheks peamiseks eesmärgiks seati oma segmendis turuliidri positsiooni saavutamine aastaks 2025.
Igatahes meie võtame missiooni tõsiselt ja anname endast kõik, et see ka täide läheks!

Loe edasi

DAF alustas uue põlvkonna jaotusveokite katsetamist

15/03/2022

DAF Trucks on koostöös suuremate klientidega alustanud ulatuslikke välikatsetusi, mis on viimane etapp täiesti uue põlvkonna jaotusveokite väljatöötamisel. Nagu ka uue põlvkonna XF, XG ja XG⁺ veokitel, on ka katsetatavatel veokitel kõrgeim kvaliteet, ohutus, tõhusus ja juhi mugavus. (veel …)

Loe edasi

DAF XF, XG ja XG⁺ aasta veoki tiitel 2022

11/02/2022

DAFi uue põlvkonna pikamaavedude veokid krooniti aasta veokiks "International Truck of the Year 2022". "XF, XG ja XG⁺ on transpordivaldkonna uueks etaloniks tõhususe, ohutuse ja juhi mugavuse osas" tõdes žürii pärast ulatuslikke katsetusi. Prestiižne auhind anti üle Prantsusmaal Lyonis toimunud veoauto- ja transpordinäitusel Solutrans. DAF pälvis ka 2022. aasta veoautode innovatsiooni auhinna vesinik-sisepõlemismootoriga XF veoki eest. Rahvusvahelise Aasta Veoauto (ITOY) reeglite alusel antakse auhind välja eelmisel aastal turule tulnud veokile, mis on andnud kõige suurema panuse maanteetranspordi efektiivsusesse. See otsus põhineb paljudel kriteeriumidel, sealhulgas tehnoloogilised uuendused, mugavus, ohutus, juhitavus, ökonoomsus ja kogukulul (TCO). (veel …)

Loe edasi

Tule meile praktikale?

30/09/2021

Oled tugev tehnikas!? Tule meile praktikale ja tõesta. Pakume praktikavõimalusi tehnikuks ja elektrikuks õppivatele noortele nii meie Tallinn, Tartu kui ka Pärnu keskustes. Võta meiega ühendust: E-post: tte@tte.ee Tel: 6064233

Loe edasi

Teavitus hinnakirja muutusest

30/09/2021

Head kliendid Teavitame, et alates 01.10.2021 muutub Truck Trading Estonia OÜ pakutavate tööde ja teenuste hinnakiri. Infot muudatuste kohta saab meie Tallinna, Tartu ja Pärnu esindustes kohapeal.

Loe edasi

Teavitus hinnakirja muutusest

26/10/2022

Head kliendid Teavitame, et alates 01.11.2022 muutub Truck Trading Estonia OÜ pakutavate tööde ja teenuste hinnakiri. Infot muudatuste kohta saab meie Tallinna, Tartu ja Pärnu esindustes kohapeal.

Loe edasi

NEW DAF Generation

09/06/2021

Toimus DAFi uue põlvakonna mudelite XF, XG ja XG+ esmaesitlus. Detailsemalt uute mudelite kohta saate lugeda siit: NEW DAF GENERATION    

Loe edasi